Baltic Abyss Imperialny Porter Bałtycki – Solipiwko

Baltic Abyss potężny Porter Bałtycki z browaru Solipiwko.

Zima wciąż jeszcze w natarciu, więc aura jak najbardziej sprzyja do raczenia się wysokoprocentowymi piwami. Chociaż Święto Porteru Bałtyckiego było miesiąc temu to i tak warto sięgnąć po wspaniale zapowiadający się Baltic Abyss z Browaru Solipiwko. Po pierwsze jest to wersja imperialna, po drugie leżakowany w beczkach po whisky i po trzecie sam trunek jest przepięknie wydany.

Jak donosi browar cenę poznamy dopiero w dniu premiery czyli 17 lutego. Prawdopodobnie Wojtek przygotował również całkiem sporą ilość butelek, więc nie powinno być jakiś ogromnych problemów z dostępnością. Baltic Abyss będzie dystrybuowany na całą Polskę. Oficjalna premiera odbędzie się w Kontynuacja Katowice 17 lutego o godzinie 20.00 Kapitan Wojtek Solipiwko zaprezentuje Wam osobiście najnowsze piwo spod swojej bandery Browar Solipiwko … Pewne jest, że po tej premierze słowo PORTER nabierze prawdziwej głębi i nic już nie będzie takie samo…”.

Oto jest. Ten jedyny IMPERIALNY PORTER BAŁTYCKI leżakowany w beczkach po Whisky. BALTIC ABYSS. Jest wyjątkowy, między innymi dlatego że nazwę wymyślili studenci techniki piwowarstwa podczas warsztatów z marketingu.

Ekstrakt: 24,5%

Alkohol: 10,3%

Źródło: https://www.facebook.com/browarsolipiwko/?fref=ts

Obraz: https://www.facebook.com/browarsolipiwko/?fref=ts

Artur Molenda

About Artur Molenda

Jestem założycielem serwisu polskicraft.pl, piwowarem domowym i członkiem PSPD. Pisuję głównie newsy i felietony, od czasu do czasu piwne recenzje. Jestem wielkim fanem najlepszych na świecie polskich piw rzemieślniczych. Moja pasja to muzyka (rock,metal) i sport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *