Beer Geek Madness 4

W dniach 30.03-2.04 odbędzie się czwarta edycja festiwalu Beer Geek Madness.

Beer Geek Madness 4 to wrocławski festiwal piwny, który nabiera imponującego rozmachu. Tegoroczne hasło przewodnie to MILESTONE – kamień milowy (krok milowy), czyli co było największym krokiem milowym dla polskich browarów rzemieślniczych i kontraktowych. Przez trzy pierwsze dni imprezy będziecie mogli napić się wyjątkowych piw i być uczestnikiem różnych około piwnych atrakcji przygotowanych specjalnie z tej okazji w sześciu wrocławskich lokalach. Natomiast w sobotę 2 kwietnia odbędzie się wielki finał w Zaklętych Rewirach. Lista multitapów biorących udział w akcji:

Oczywiście na festiwalu zaprezentuje się czołówka polskich browarów craftowych, które przygotują również specjalnie uwarzone piwo na BGM4. Jak zwykle w trakcie trwania imprezy będziecie mogli oddać swój głos na najlepsze piwo premierowe w ramach Beer Geek Choice. Oto lista browarów: Pinta, Birbant, Brokreacja, Doctor Brew, Hopium, Hopkins, Profesja, Nepomucen, Piwoteka, Kraftwerk, Reden, Roch, Piwojad, Fabrica RARA, Beer Bros i Szałpiw. Jednak to nie wszystko, pojawią się również specjalni goście z zagranicy: legenda amerykańskiej piwnej rewolucji Stone Brewing Co., który pojawi się wraz z ekipą europejskiego oddziału Stone Brewing Berlin, oraz japoński Bierd Beer specjalista od odkrywania nowych smaków. Podczas festiwalu oprócz wspaniałego piwa będziecie mieli również możliwość obcować ze sztuką w specjalnie przygotowanej strefie Beer is Art gdzie swoje prace zaprezentują między innymi Kropka design, MILADELIC i ART Dominik Morańda. Oczywiście nie zabraknie także dobrej muzyki (trzy sceny muzyczne, pięć koncertów z profesjonalnym nagłośnieniem) i 120 godzin wykładów, prelekcji, warsztatów i pogadanek na tematy związane z piwem.

Organizatorzy przygotowali dużo wspaniałego jedzenia dla wszystkich uczestników festiwalu: „Każdy z food trucków przygotuje, poza standardowym menu, danie specjalne na BGM4 inspirowane naszym hasłem przewodnim – Milestone i obiecali, że będzie smacznie! Menu zróżnicowane i każdy powinien znaleźć coś dla siebie.” Oto lista food tracków:

Tradycyjnie podczas BGM4 będą obowiązywały specjalne pakiety w formule „Płacisz raz, degustujesz ile chcesz”. W ramach pakietu otrzymujecie festiwalowe szkło oraz możliwość degustacji wszystkich piw podczas finału. Sprzedaż wejściówek ruszyła od 18 lutego. Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was wszystkich do wzięcia udziału w tym piwnym szaleństwie.

Źródło: https://www.facebook.com/events/928934190536842/

Obraz: https://www.facebook.com/events/928934190536842/

Artur Molenda

About Artur Molenda

Jestem założycielem serwisu polskicraft.pl, piwowarem domowym i członkiem PSPD. Pisuję głównie newsy i felietony, od czasu do czasu piwne recenzje. Jestem wielkim fanem najlepszych na świecie polskich piw rzemieślniczych. Moja pasja to muzyka (rock,metal) i sport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *