Carrion APA – Browar Hopkins

Carrion kooperacyjne piwo z browaru Hopkins.

Browar Hopkins nawiązał współpracę z radomskim rockowym zespołem Carrion i tak powstało piwo w stylu American Pale Ale. Chłopaki z kapeli są bardzo zadowoleniu z rezultatu końcowego: „Właśnie odebraliśmy z hurtowni pierwszą partię naszego piwa. Smakowo, wizualnie i w ogóle jest mega! Jest radość! Dzięki Browar Hopkins! „. Piwo miało swoją premierę 8 października w czasie koncertu zespołu w żorskim klubie Ozi Pub. Obecnie APA powinna być już dostępne w sklepach specjalistycznych w całej Polsce.

Zespół Carrion powstał na początku 2003 roku w Radomiu. 25 listopada 2004 roku miała miejsce oficjalna premiera pierwszej EP’ki zespołu pt. „L.A.F.F.C.”, na której znalazły się 3 utwory oraz prezentacja multimedialna zawierająca wideoklip „Zapach szarości”. W 2007 roku zespół podpisał kontrakt z wytwórnią MJM Music PL. 30 sierpnia tego roku ukazał się debiutancki album nazwany po prostu „Carrion”. Następny album pojawił się 26 marca 2010 roku i nosił tytuł „El Meddah”. Drugi singiel „Nie bez wiary” stał się jednym z najczęściej granych utworów w kraju, stając się tym samym najbardziej rozpoznawalnym hitem zespołu. Dotychczas kapela ma na swoim koncie cztery pełne albumy.

Ekstrakt: 13 Blg

Alkohol: 5,4%

Goryczka: 38 IBU

Źródło: https://www.facebook.com/hopkinsgdynia/?fref=ts

Obraz: https://www.facebook.com/hopkinsgdynia/?fref=ts

Artur Molenda

About Artur Molenda

Jestem założycielem serwisu polskicraft.pl, piwowarem domowym i członkiem PSPD. Pisuję głównie newsy i felietony, od czasu do czasu piwne recenzje. Jestem wielkim fanem najlepszych na świecie polskich piw rzemieślniczych. Moja pasja to muzyka (rock,metal) i sport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *