Circus American IPA – Browar Raduga

Circus – kolejne piwo z owocami z Radugi.

Browar Raduga narzucił ostatnio mocne tempo i szczególnie upodobał sobie warzenie piw z dodatkiem owoców: „Pozostajemy w klimatach owocowych i cyrkowych jednocześnie – Circus to American IPA z sokiem z grejpfruta!” Po wspaniałym trunku jakim był Trapeze nasze oczekiwania są duże. Tym bardziej, że według nas nie ma lepszego połączenia niż amerykańskie nowofalowe odmiany chmielu i sok z grapefruita. Piwo jeszcze w ten weekend trafi do sklepów, a oficjalna premiera odbędzie się na trwającym właśnie Warszawskim Festiwalu Piwa.

Cyrk Wielki (Big Circus) to amerykański film z 1959 wyreżyserowany przez Joseph M. Newman. W rolach głównych wystąpili Victor Mature, Vincent Price, Red Buttons i Rhonda Fleming. Film opowiada historię właściciela cyrku Henriego Whirlinga, który robi wszystko, aby rozkręcić swój biznes. Na jego drodze staje sabotażysta, który stara się przekreślić te plany.

Już dzisiaj nasze nowe piwo Circus trafi do pierwszych sklepów Pojawi się także na naszym kranie na Warszawski Festiwal Piwa | Warsaw Beer Festival. Jesień wróciła, ale tylko na chwilę, bo zaraz przegoni ją grejpfrutowa bomba

STYL: Grapefruit Juicy AIPA

EKSTRAKT: 15% WAG.

ALKOHOL: 6,3% OBJ.

GORYCZKA: 35 IBU.

CHMIELE: Citra, Amarillo, Cascade, Mosaic, Magnum

Źródło: https://www.facebook.com/BrowarRaduga/?ref=page_internal

Obraz: https://www.facebook.com/BrowarRaduga/?ref=page_internal

Zapisz

Zapisz

Artur Molenda

About Artur Molenda

Jestem założycielem serwisu polskicraft.pl, piwowarem domowym i członkiem PSPD. Pisuję głównie newsy i felietony, od czasu do czasu piwne recenzje. Jestem wielkim fanem najlepszych na świecie polskich piw rzemieślniczych. Moja pasja to muzyka (rock,metal) i sport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *