Dr. Jekyll Yuzu Wheat – Browar Raduga

Dr. Jekyll nowość z browaru Raduga.

Browar Raduga zdecydował się na uwarzenie piwa w stylu Fruit Wheat z wykorzystaniem rzadko u nas spotykanego owocu yuzu. „Owoc wyjątkowy, bo nie dość, że szalenie aromatyczny, to jeszcze wybitnie zdrowy Yuzu jest jednocześnie kwaśny i cierpki, ale też kwiatowy. Na jego bogaty aromat składają się nuty grejpfruta, limonki, mandarynki, białych winogron, pigwy, ziół i dębu”. Dr. Jekyll – Yuzu Wheat powinien już być dostępny w sprzedaży we wszystkich sklepach z rzemieślniczymi piwami w całej Polsce.

Doktor Jekyll i pan Hyde (Dr Jekyll and Mr Hyde) to film 1931 roku, który uznawany jest za najbardziej klasyczną adaptację powieści Roberta Louisa Stevensona (wydaną w 1886 roku). Obraz został nagrodzony Oscarem 1931/32 za najlepszą rolę męską (Fredric March). Film jak na ówczesne czasy posiadał całkiem dobre efekty specjalne i dobrze wykonaną charakteryzację. Naukowiec Jekyll odkrywa, że w każdym człowieku drzemie druga zła osobowość. Za sprawą wynalezionego przez siebie eliksiru wyzwala ją w sobie przemieniając się w potwora. Z każdym dniem zaczyna ona jednak przejmować kontrolę na jego życiem, prowadząc go w stronę nieuchronnego upadku.

Nuda? Wszystko już było? Dr Jekyll zaleca na wiosnę coś niezwykłego – owoc Yuzu…  Sok z Yuzu, który dodaliśmy do naszego nowego piwa, oczarował nas swoim bukietem aromatów. Mamy nadzieję, że Wy także się w nim zakochacie

STYL: Yuzu Wheat

EKSTRAKT: 12% WAG.

ALKOHOL: 4,6% OBJ.

GORYCZKA: 10 IBU.

CHMIEL: Magnum.

Źródło: https://www.facebook.com/BrowarRaduga/?fref=ts

Obraz: https://www.facebook.com/BrowarRaduga/?fref=ts

Artur Molenda

About Artur Molenda

Jestem założycielem serwisu polskicraft.pl, piwowarem domowym i członkiem PSPD. Pisuję głównie newsy i felietony, od czasu do czasu piwne recenzje. Jestem wielkim fanem najlepszych na świecie polskich piw rzemieślniczych. Moja pasja to muzyka (rock,metal) i sport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *