Gorączka Złota APA – Browar Gentleman

Gorączka złota nowość od browaru Gentleman.

Browar Gentleman z Nowego Sącza dodaje do swojej oferty kolejne piwo. Tym razem uwarzone zostało najpopularniejsze piwo zza oceanu, czyli American Pale Ale. Gorączka Złota powinna już być dostępna we wszystkich sklepach z polskimi piwami rzemieślniczymi w całej Polsce.

Pod terminem „gorączka złota” najczęściej rozumiemy napływ dużej liczby osób chcących się szybko wzbogacić na tereny, gdzie odkryto złoża szlachetnych kruszców, szczególnie złota. Takie wydarzenie w naszej historii na znaczną skalę zdarzały się już co najmniej kilkunastokrotnie na przykład w Ameryce Północnej i Południowej, Afryce i Australii. Najczęściej do wybuchu gorączki dochodziło na wskutek przypadkowych odkryć złóż złota przez pojedynczych poszukiwaczy co w konsekwencji wywoływało histerią i masowy napływ ludności na mało zamieszkane tereny. Niestety w czasie tego typu migracji najczęściej zarabiali wszelkiej maści spekulanci.

Dołącz do wyścigu po złoto i strać głowę dla piwa o jasno złotej barwie! Jego czysty lekki smak i odpowiednia porcja goryczki przypadną do gustu tym którzy szukają czegoś znacznie łagodniejszego od ipa. Chmielenie na zimno zapewnia wspaniałe cytrusowe aromaty, oraz nutę żywicznego lasu. Całość ukryta pod poduszką pięknej żółtobiałej piany.

Ekstrakt: 12%

Obraz: https://www.facebook.com/browargentleman/?fref=ts

Źródło: https://www.facebook.com/browargentleman/?fref=ts

Artur Molenda

About Artur Molenda

Jestem założycielem serwisu polskicraft.pl, piwowarem domowym i członkiem PSPD. Pisuję głównie newsy i felietony, od czasu do czasu piwne recenzje. Jestem wielkim fanem najlepszych na świecie polskich piw rzemieślniczych. Moja pasja to muzyka (rock,metal) i sport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *