Juicy Delight i Coffeecat – Browar Rockmill

 Juicy Delight i Coffeecat dwa nowe piwa z Browaru Rockmill.

Browar Rockmill rozpędza się na dobre i dodaje do swojej oferty dwa nowe piwa. Przypominamy, że pierwsze trzy wciąż są w sprzedaży: Play For Me – American Ale, Chemistry – American Season i Hopdigger – New Wave Belgian IPA. W przypadku debiutujących trunków mieliśmy raczej style niezbyt popularne wśród naszych rzemieślników.

Tym razem sprawa wygląda zupełnie inaczej. Dostajemy najpopularniejszy trunek piwnej rewolucji Juicy Delight – American India Pale Ale oraz jedno z najchętniej kupowanych ciemnych piw, czyli owsiany stout z kawą Coffeecat – Oatmeal Coffee Stout. Oficjalna premiera odbyła się w Poznaniu 10 lutego w Ministerstwo Browaru – Wroniecka. Jednak jeszcze w tym tygodniu Browar Rockmill odwiedzi w piątek 17 lutego MORZE PIWA (Gdynia) gdzie będzie można spróbować wszystkich 5 piw. Wersja butelkowa powinna trafić do sprzedaży jeszcze w tym tygodniu.

Przedstawiamy dwa nowe piwa 🙂 Juicy Delight – American India Pale Ale, 16blg, 6,5% ABV, chmielone Citra, Mosaic, Chinook. Niska goryczka, aromat owocowy, szczególnie polecamy fanom New England Patriots 😉 Drugim piwem jest Coffeecat – Oatmeal Coffee Stout, 18blg, 6,5% ABV, chmielone Chinook i Simcoe, uwarzone z dodatkiem laktozy oraz kawy Johan & Nyström – Bourbon Jungle przygotowanej przez Coffeedesk Kawiarnia. W piątek widzimy się na specjalnej premierze w Ministerstwo Browaru – Wroniecka, będzie się działo 🙂 Dystrybucja butelek rozpocznie się od następnego tygodnia.

Juicy Delight – AIPA

Ekstrakt: 16,5 blg

Alkohol: 6,5%

Coffeecat – Oatmeal Coffee Stout

Ekstrakt: 18 blg

Alkohol: 6,5%

Źródło: https://www.facebook.com/browarrockmill/?fref=ts

Obraz: https://www.facebook.com/browarrockmill/?fref=ts

 

 

Artur Molenda

About Artur Molenda

Jestem założycielem serwisu polskicraft.pl, piwowarem domowym i członkiem PSPD. Pisuję głównie newsy i felietony, od czasu do czasu piwne recenzje. Jestem wielkim fanem najlepszych na świecie polskich piw rzemieślniczych. Moja pasja to muzyka (rock,metal) i sport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *