Kartofliska APA – Browar Spirifer

Kartofliska – owoc współpracy Browaru Spirifer i Kartofliska.pl

Browar Spirifer znany z serii piw, w których etykiety nawiązują do różnych dyscyplin sportowych postanowił nawiązać współpracę z Radosławem Rzeźnikiewiczem z bloga Kartofliska.pl. Powstało piwo w klasycznym nowofalowym stylu American Pale Ale, które ukazało się pod nazwą Kartofliska z charakterystycznym dopiskiem znanym z bloga „Nie ma futbolu bez alkoholu”. Trunek miał swoją premierę 7 czerwca w Warszawie w lokalu Piwna Sprawa.

Radosław Rzeźnikiewicz to twórca strony Kartofliska.pl i kanału youtube’owego pod tym samym tytułem. „Rzeźnik” publikuje głównie relacje ze swoich podróży na których odwiedza przeważnie stadiony piłkarskie najniższych lig rozgrywkowych w danym kraju. W czasie takich średnio trzydniowych wyjazdów Radek stara się tak zaplanować podróż by móc obejrzeć jak największą liczbę meczów. Podczas oglądania filmów zobaczycie również, że każda z wypraw nie może odbyć się bez piwa. Kanał okazał się strzałem w dziesiątkę i stał się bardzo popularny nie tylko wśród kibiców piłki nożnej.

Skoro nawarzyliśmy piwa to nadchodzi czas żeby je wypić. Zapraszamy na piwo Kartoflikowo-PiwnoSprawowo-Spiriferowe w stylu American Pale Ale.

Ekstrakt: 12%

Alkohol: 5,1%

Źródło: https://www.facebook.com/Spirifer-Browar-599208326822469/

Obraz: https://www.facebook.com/Spirifer-Browar-599208326822469/

Artur Molenda

About Artur Molenda

Jestem założycielem serwisu polskicraft.pl, piwowarem domowym i członkiem PSPD. Pisuję głównie newsy i felietony, od czasu do czasu piwne recenzje. Jestem wielkim fanem najlepszych na świecie polskich piw rzemieślniczych. Moja pasja to muzyka (rock,metal) i sport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *