Kraft Roku 2016 – PTP

Konkurs Piw Rzemieślniczych KPR 2016 wyniki.

Prezentujemy ogłoszone o godzinie 20.00 w sobotę 05.11. 2016 na Poznańskich Tragach Piwnych wyniki Konkursu Piw Rzemieślniczych i zdobywcę tytułu Kraft Roku 2016. Niektóre pierwsze miejsca były dla nas zaskoczeniem. Przyznajemy, że my mieliśmy innych faworytów. Zapraszamy do sklepów, pubów i browarów restauracyjnych,  przekonajcie się sami i wyróbcie sobie zdanie na temat werdyktu komisji.

Wyniki Konkursu Piw Rzemieślniczych – Kraft Roku 2016.

Spośród 324 piw zgłoszonych przez 83 browary, za najlepsze Jury uznało:

KRAFT ROKU:

„Piotrek z bagien Funky Wild Fruit wiśnia”- Krzysztof Juszczak – Jan Olbracht Browar Rzemieślniczy,

Laureaci w poszczególnych kategoriach:

1. Brytyjskie Ale (9-15°Plato)
Miejsce I: „Orzechowy Gaj”- Adam Czogalla – Browar Perun
Miejsce II: nie przyznano
Miejsce III: nie przyznano

2. Mocne Ale (15-30°Plato)
Miejsce I: „Basior”- Adam Śmiglak- Pałacyk Łąkomin
Miejsce II: „Dudziarz”- Przemysław Leszczyński- Browar Profesja
Miejsce III: „Outd Heyn” – Derek Walsh – Hoop Brouwerij

3. Porter/Stout (9-18°Plato)
Miejsce I: „Kawko i Mlekosz”- Łukasz Gustkiewicz – Piwowarownia
Miejsce II: „Kuźnia Piwowarów Milk Stout”- Michał Białozór i Krzysztof Juszczak – Jan Olbracht Browar Rzemieślniczy
Miejsce III: „City Stout” – Adam Gajewski – Browar Sancti Lukas

4. Imperialny Stout/Porter (18-30°Plato)
Miejsce I: „WRCLW Rye RIS Barrel Aged Series”- Mateusz Gulej – Browar Stu Mostów
Miejsce II: „Komes RIS”- Lidia Stępień – Browar Fortuna
Miejsce III: „Kraina Welesa” – Adam Czogalla – Browar Perun

5. Amerykańskie Ale (10-14°Plato)
Miejsce I: „NO I PA!”- Leszek Gaszka – Browar Brewera
Miejsce II: „Labirytm APA”- Jacek Domagalski – Browar Nepomucen
Miejsce III: „Luzy Rajtuzy” – Łukasz Jajecznica – Browar Podgórz

6. American IPA (14-18°Plato)
Miejsce I: „Mocna Góra”- Leszek Jasiński – Piekarnia Piwa
Miejsce II: „Break Oatmeal IPA”- Mateusz Kupracz – Browar Nepomucen
Miejsce III: „Califia” – Piotr Sosin – Browar Trzech Kumpli

7. Imperial/Double IPA (18-22°Plato)
Miejsce I: nie przyznano
Miejsce II: „Double Trouble”- Wojciech Frączyk – Browar Widawa
Miejsce III: nie przyznano

8. Black IPA/Cascadian Dark Ale (14-22°Plato)
Miejsce I: „Salamander Black IPA”- Mateusz Gulej – Browar Stu Mostów
Miejsce II: nie przyznano
Miejsce III: „Blackcyl” – Piotr Sosin – Browar Trzech Kumpli

9. Pozostałe IPA (14-22°Plato)
Miejsce I: „Jaśnie Pian”- Mariusz Marek – Browars
Miejsce II: „Parobek Dworski”- Jacek Michna – Browar Łańcut
Miejsce III: „Pan IPAni” – Piotr Sosin – Browar Trzech Kumpli

10. Bawarskie Pszeniczne (10-20°Plato)
Miejsce I: „Pszeniczne”- Tomasz de Weyher – Browar Wyszak
Miejsce II: „Rudolf”- Wiktor Saczuk – Browar Jana
Miejsce III: „Golden Weizen” – Łukasz Szwed – Browar Złoty Pies

11. Pils (10-14°Plato)
Miejsce I: „Pils”- Tomasz de Weyher – Browar Wyszak
Miejsce II: „Bydgoskie Sesyjne”- Piotr Andres – Browar Osowa Góra
Miejsce III: „Pils” – Adam Żemetro i Artur Puszkarczuk – Browar Miejski Sopot

12. Jasny Lager (10-14°Plato)
Miejsce I: nie przyznano
Miejsce II: nie przyznano
Miejsce III: nie przyznano

13. Bursztynowy Lager (10-15°Plato)
Miejsce I: „Rosalie”- Dawid Bąk – Bierhalle Royal Wilanów
Miejsce II: „Oktoberfest”- Tomasz de Weyher – Browar Wyszak
Miejsce III: „Rudawskie” – Jarosław Kądziela i Czesław Dziełak – Browar Miedzianka

14. Ciemny Lager (10-15°Plato)
Miejsce I: nie przyznano
Miejsce II: nie przyznano
Miejsce III: „Czarna Dziura” – Ziemowit Fałat – PINTA

15. Koźlak (16-20°Plato)
Miejsce I: „Browar Amber Koźlak”- Roman Kotlewski i Paweł Kozica – Browar Amber
Miejsce II: nie przyznano
Miejsce III: nie przyznano

16. Porter Bałtycki (18-25°Plato)
Miejsce I: „MENTOR”- Łukasz Łazinka – Browar ReCraft
Miejsce II: „Komes Porter Bałtycki-Płatki dębowe”- Lidia Stępień – Browar Fortuna
Miejsce III: „Baltic Smoked Porter 24 BA” – Wojciech Frączyk – Browar Widawa

17. Witbier (10-15°Plato)
Miejsce I: „Witbier”- Jacek Domagalski – Browar Nepomucen
Miejsce II: „Witek”- Piotr Andres – Browar Osowa Góra
Miejsce III: „Dioblina” – Leszek Jasiński – Piekarnia Piwa

18. Belgijskie Ale (10-15°Plato)
Miejsce I: nie przyznano
Miejsce II: nie przyznano
Miejsce III: nie przyznano

19. Belgijskie Mocne Ale (16-24°Plato)
Miejsce I: „Belgijski Byk”- Adam Śmiglak – Pałacyk Łąkomin
Miejsce II: „Octavio”- Wiktor Saczuk – Browar Jana
Miejsce III: nie przyznano

20. Saison (10-16°Plato)
Miejsce I: „Otwarcie Sezonu”- Piotr Sosin – Browar Trzech Kumpli
Miejsce II: „Moszaw”- Artur Karpiński, Sebastian Łęszczak i Michał Kamiński – Browar Golem
Miejsce III: „Saison” – Jacek Domagalski – Browar Nepomucen

21. Sour Ale (brak widełek °Plato)
Miejsce I: nie przyznano
Miejsce II: „Flanders Red Ale”- Paweł Fityka – Minibrowar Reden Chorzów
Miejsce III: nie przyznano

22. Brett Ale (brak widełek °Plato)
Miejsce I: „Rzeźnik”- Przemysław Leszczyński – Browar Profesja
Miejsce II: „Wyścigi”- Michał Krupa – Browar Bazyliszek
Miejsce III: „Widawa Brett Ale” – Wojciech Frączyk – Browar Widawa

23. Piwo z owocami (brak widełek °Plato)
Miejsce I: „Piotrek z bagien Funky Wild Fruit wiśnia”- Krzysztof Juszczak – Jan Olbracht Browar Rzemieślniczy
Miejsce II: „Po godzinach APPLE WHEAT”- Paweł Kozica i Roman Kotlewski – Browar Amber
Miejsce III: „Raspberry Golden Weizen” – Łukasz Szwed, Paweł Kąkol i Wojciech Sulikowski – Browar Złoty Pies

24. Piwo miodowe (brak widełek °Plato)
Miejsce I: „Piernikowy Foch”- Krzysztof Juszczak i Mirosław Gałka – Jan Olbracht Browar Rzemieślniczy
Miejsce II: „Hops and Juniper Mead”- Michał Imbiorowicz – Miodosytnia Imbiorowicz
Miejsce III: nie przyznano

25. Piwo z warzywami (brak widełek °Plato)
Miejsce I: „Dyniowe”- Aleksander Helman i Marcin Jędrzejewski – Stary Browar Rzeszowski
Miejsce II: „Pumpkin Ale”- Tomasz de Weyher – Browar Wyszak
Miejsce III: „Pszeniczny blond z rabarbarem i truskawką” – Jakub Piesio – Browar Maryensztadt

26. Piwo z dodatkami (brak widełek °Plato)
Miejsce I: „Miś Wojtek”- Adrian Kukuła – Browar Wrężel
Miejsce II: „Shogul”- Aleksander Helman i Marcin Jędrzejewski – Stary Browar Rzeszowski
Miejsce III: „Balios” – Michał Godziemba-Srokowski – Browar Srokowski

27. Piwo Grodziskie (brak widełek °Plato)
Miejsce I: nie przyznano
Miejsce II: „W stylu grodziskie”- Jacek Domagalski – Browar Nepomucen
Miejsce III: „Piwo z Grodziska z herbatą Sencha Earl Grey” – Magdalena Hutniczak – Browar w Grodzisku

28. Piwo Dymione (brak widełek °Plato)
Miejsce I: „Smoked Porter” – Wojciech Frączyk – Browar Widawa
Miejsce II: „Nafciarz Dukielski”- Mateusz Górski i Marek Zajdel – Brokreacja
Miejsce III: „Dymione” – Michał Legień – Browar Węgrzce Wielkie

29. Piwo Żytnie (brak widełek °Plato)
Miejsce I: nie przyznano
Miejsce II: „Deer Beard”- Grzegorz Durtan – Deer Bear
Miejsce III: „WRCLW Roggenbier” – Mateusz Gulej – Browar Stu Mostów

30. Wood&Barrel Aged Beer (brak widełek °Plato)
Miejsce I: „Barrel Nygus”- Wojciech Solipiwko – Browar Solipiwko
Miejsce II: „Barley Wine 27,5 Bourbon BA”- Łukasz Lis i Marcin Olszewski – Doctor Brew
Miejsce III: „Kord Whiskey Barrel” – Krzysztof Juszczak – Jan Olbracht Browar Rzemieślniczy

Źródło: https://www.facebook.com/Kraft-Roku-253648818354566/

Artur Molenda

About Artur Molenda

Jestem założycielem serwisu polskicraft.pl, piwowarem domowym i członkiem PSPD. Pisuję głównie newsy i felietony, od czasu do czasu piwne recenzje. Jestem wielkim fanem najlepszych na świecie polskich piw rzemieślniczych. Moja pasja to muzyka (rock,metal) i sport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *