Naughty Nun Imperial Black IPA – Tattooed Beer

Naughty Nun to Imperial Black IPA z iście diabelską dawką chmielu IBU 666 z browaru Tattooed Beer.

Browar Tattooed Beer podszedł bardzo konkretnie do stylu Black IPA i uwarzył piwo nie dość, że w imperialnej wersji to jeszcze z szatańsko wysoką wartością IBU o wysokości 666. Przy takim stopniu goryczki i barwie piwa nazwa trunku nie powinna nikogo dziwić. Przedstawiamy Naughty Nun Imperial Black IPA, które swoją oficjalną premierę będzie miało 15 kwietnia o godzinie 20.00 w lokalu Hous of Beer w Krakowie.

Założycielem kontraktowego browaru Tattooed Beer jest Łukasz Kubicki, piwowar domowy z Krakowa. Łukasz ma na swoim koncie całkiem spory sukces, udało mu się zdobyć Grand Prix w kategorii barleywine na IV Warszawskim Konkursie Piw Domowych w 2015 roku. Na Warszawskim Festiwalu Piwa, który odbył się w miniony weekend odbyła się premiera American Barleywine Grand Prix uwarzonego wspólnie przez Pintę i Łukasza Kubickiego. Charakterystyczną cechą browaru są oczywiście etykiety. Na każdej z nich znajdziecie narysowaną w komiksowej konwencji piękną dziewczynę. W ofercie browaru znajdziecie takie piwa jak Rusałka – Grodziskie, Beach Girl – Summer Ale, Foxy Lade – American Rye i Slava – słowiańska IPA.

„Jest to piwo w stylu Imperial Black IPA, piekielnie gorzkie,chmielone jak diabli i zdradliwie pijalne”.

Naughty Nun Imperial Black IPA

Skład:

Słody: Pale ale, Monachijski, pszeniczny, abbey, carapils, carafa special III, ekstrakt Sinamar.

Chmiele: Tomahawk, Simcoe, Centennial

Drożdże: Us-05

Ekstrakt: 19 %

Alkohol: 8,3%

IBU: 666

Źródło: https://www.facebook.com/TattooedBeer/?fref=nf

Obraz: https://www.facebook.com/TattooedBeer/?fref=nf

 

Artur Molenda

About Artur Molenda

Jestem założycielem serwisu polskicraft.pl, piwowarem domowym i członkiem PSPD. Pisuję głównie newsy i felietony, od czasu do czasu piwne recenzje. Jestem wielkim fanem najlepszych na świecie polskich piw rzemieślniczych. Moja pasja to muzyka (rock,metal) i sport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *