Nie Tylko O Piwie s01e05 – Michał Stefaniak

Nie Tylko O Piwie… Wrażenia po Poznańskich Targach Piwnych i wegetarianizm.

W piątym odcinku moim gościem był Michał Stefaniak piwowar domowy. Michał jest fanem nowofalowych piw od samego początku piwnej rewolucji w Polsce, czyli od pięciu lat. Natomiast od trzech lat systematycznie warzy piwo w domu i od czasu do czasu startuje w konkursach piwowarskich. Między innymi brał udział w tegorocznej edycji Szczecińskiej Ligi Piwowarów. Jego sposób na zdrowy tryb życia to bieganie i dieta wegetariańska.

Razem z Michałem opisujemy nasze wrażenia po Poznańskich Targach Piwnych. W szczególności dyskutujemy o organizacji festiwalu, wystawcach, najlepszych piwach i zastanawiamy się nad przyszłością tego typu imprez.  W drugiej części podcastu skupiamy się nad wszystkimi zagadnieniami związanymi z prowadzeniem życia w oparciu o dietę wegetariańską.

Dyskutowali Artur Molenda i Michał Stefaniak.

Zapraszamy !

Jesteśmy również na You Tube

Artur Molenda

About Artur Molenda

Jestem założycielem serwisu polskicraft.pl, piwowarem domowym i członkiem PSPD. Pisuję głównie newsy i felietony, od czasu do czasu piwne recenzje. Jestem wielkim fanem najlepszych na świecie polskich piw rzemieślniczych. Moja pasja to muzyka (rock,metal) i sport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *