Nie Tylko O Piwie s02e01 – Andrzej Miler

Nie Tylko O Piwie… Andrzej Miler – Browar Rockmill.

W pierwszym odcinku w 2017 roku moim gościem był Andrzej Miler. Andrzej od wielu lat jest piwowarem domowym i ma na swoim koncie bardzo wiele sukcesów. Wygrywał w najróżniejszych konkursach piwowarskich organizowanych nie tylko w naszym kraju, ale również za granicą. Między innymi zdobył w 2012 tytuł Grand Champion na festiwalu Birolfilia za piwo w stylu Rauchbock.

Cały odcinek podcastu poświęciliśmy na temat browaru Rockmill, w którym Andrzej jest odpowiedzialny za przygotowanie receptur do piw warzonych przez browar. Rozmawiamy o tym jak powstała sama inicjatywa, o procesie produkcji i pierwszych premierowych piwach.  Dowiecie się też o oficjalnej premierze, która odbędzie się w piątek 6 stycznia w Poznaniu w Ministerstwie Browaru – Wroniecka i w sobotę 7 stycznia w Szczecinie w The Office – Craft Beer Pub oraz o planach na przyszłość. Zapraszamy!

Dyskutowali Artur Molenda i Andrzej Miler.

Zapraszamy !

Możecie nas również słuchać na YouTube.

Artur Molenda

About Artur Molenda

Jestem założycielem serwisu polskicraft.pl, piwowarem domowym i członkiem PSPD. Pisuję głównie newsy i felietony, od czasu do czasu piwne recenzje. Jestem wielkim fanem najlepszych na świecie polskich piw rzemieślniczych. Moja pasja to muzyka (rock,metal) i sport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *