Nie Tylko O Piwie s01e08 – Monika Matusiewicz

Nie Tylko O Piwie… Monika Matusiewicz – Kobiety i piwo rzemieślnicze, praca w pubie Cesky Film.

W ósmym odcinku moim gościem była pierwsza kobieta, która wystąpiła w podcaście „Nie Tylko O Piwie” Monika Matusiewicz. Mam nadzieję, że przetarła szlak i panie będą pojawiały się częściej w naszej audycji. Monika od trzech lat jest barmanką w szczecińskim pubie Cesky Film oraz zajmuje się promocją lokalu w mediach społecznościowych. Od trzech lat jest oddaną i regularnie praktykującą fanką piw rzemieślniczych oraz aktywnie uczestniczy w niemal wszystkich wydarzeniach związanych z kulturą piwną i piwowarstwem.

Przeglądając statystyki, a dokładnie dane demograficzne strony polskicraft.pl, naszego profilu facebook i kanału na monika_arturYou Tube, zauważyłem, że liczba pań interesujących się poruszaną przez nas statystyką wynosi w zależności od rodzaju mediów od 8 do 12%. Postanowiłem spotkać się z Moniką, żeby porozmawiać nie o przyczynach, a ogólnie o preferencjach kobiet odnośnie konsumpcji piw rzemieślniczych i całej piwnej rewolucji w Polsce. W drugiej części skupiliśmy się nad aspektami związanymi z pracą za barem. Pozwoliliśmy sobie też na poruszenie spraw damsko-męskich. Wiadomo pub, przyciemnione światła, muzyka w tle i dobre piwo, dużo nie potrzeba ;).

Materiał został nagrany przy wodzie nachmielonej w szczecińskim pubie The Office – Craft Beer Pub.

Dyskutowali Monika Matusiewicz i Artur Molenda.

Zapraszamy !

Możecie nas również słuchać na YouTube.

Artur Molenda

About Artur Molenda

Jestem założycielem serwisu polskicraft.pl, piwowarem domowym i członkiem PSPD. Pisuję głównie newsy i felietony, od czasu do czasu piwne recenzje. Jestem wielkim fanem najlepszych na świecie polskich piw rzemieślniczych. Moja pasja to muzyka (rock,metal) i sport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *