Saint No More 2016 – AleBrowar

Saint No More powrót świątecznego piwa z AleBrowaru.

AleBrowar przygotował już piątą edycję swojego świątecznego piwa Saint No More 2016. Tym razem, będzie to kokosowy porter górnej fermentacji. Oficjalna premiera odbędzie się dzisiaj 9 grudnia w Gdyni i we Wrocławiu w firmowych lokalach AleBrowaru. Oczywiście wersja butelkowa również pojawi się tego samego dnia we wszystkich sklepach z piwami rzemieślniczymi.

AleBrowar przygotował na swojej stronie ciekawy wpis poświęcony historii tego świątecznego piwa „Saint No More czyli krótka historia świąt według AleBrowaru” zachęcamy do zapoznania się z nim. My pozwolimy sobie na krótkie podsumowanie:

  • 2012 – Dark Ale z dodatkiem miodu wielokwiatowego i leżakowanego z płatkami dębowymi.
  • 2013 – Single Hop Simcoe India Pale Ale
  • 2014 – Hoppy Dark Ale
  • 2015 – podwójna żytnia ciemna IPA
  • 2016 – kokosowy porter

W tym roku obchodzimy pięciolecie serii piw świątecznych ze stajni AleBrowaru. Ten skromny jubileusz będziemy świętować w bardzo szczególnych warunkach. W sobotę 9 grudnia spotkamy się w Gdyni i we Wrocławiu w naszych firmowych barach aby spróbować  tegorocznego Saint No More. To będą pierwsze święta w naszych wymarzonych lokalach. Mamy nadzieję ze spotkamy się tam wszyscy razem, aby wznieść toast za pomyślność kokosowym porterem, czyli tegoroczną wersją Saint No More.

Wasze zdrowie!

Ekstrakt: 16 BLG

Źródło: https://www.facebook.com/AleBrowar/

Obraz: https://www.facebook.com/AleBrowar/

Artur Molenda

About Artur Molenda

Jestem założycielem serwisu polskicraft.pl, piwowarem domowym i członkiem PSPD. Pisuję głównie newsy i felietony, od czasu do czasu piwne recenzje. Jestem wielkim fanem najlepszych na świecie polskich piw rzemieślniczych. Moja pasja to muzyka (rock,metal) i sport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *