Two On The Road American Stout – Browar Raduga

Two On The Road pod taką nazwą promuje swoje nowe piwo browar Raduga.

Browar Raduga po niedawnych propozycjach wagi ciężkiej powraca w delikatniejszym piwnym stylu jakim niewątpliwie jest American Stout. Two On The Road pojawi się w przyszłym tygodniu we wszystkich sklepach z polskimi rzemieślniczymi piwami.

Two Of The Road (Dwoje na drodze) to komediodramat z 1967 wyreżyserowany przez Stanleya Donena. Fabuła filmu skupia się na Joannie (Audrey Hepburn) i Marku (Albert Finney), którzy udają się eleganckim mercedesem na wakacje do Francji. Pretekstem do odbycia takiej podróży jest upamiętnienie pierwszej podróży, którą małżeństwo odbyło dziesięć lat temu zwiedzając wówczas Europę rozklekotanym „garbusem”, a potem autostopem. Dwoje na drodze zebrało bardzo przychylne recenzje od widzów, którzy uznali obraz jako słodko-gorzką opowieść o miłości i jej przemijaniu. Chwalono scenariusz za zachowanie idealnego balansu pomiędzy momentami komediowymi a dramatycznymi wplecionymi w kino drogi. Część z widzów uważała nawet, że Audrey Hepburn i Albert Finney stworzyli jedne z najlepszych kreacji aktorskich w swoich karierach.

„Piwo idealne na aktualną kapryśną pogodę – American Stout. Frapująca mieszanka kawowych i czekoladowych smaków wzbogacona amerykańskimi chmielami”.

Two On The Road American Stout

Skład:

Słód: słód pszeniczny, jęczmień palony

Chmiel: Columbus, Cascade, Centennial, Mosaic

Drożdże: US-05

Ekstrakt: 16%

Alkohol: 6,5%

IBU: 65

Źródło: https://www.facebook.com/BrowarRaduga/?fref=ts

Obraz: https://www.facebook.com/BrowarRaduga/?fref=ts

Artur Molenda

About Artur Molenda

Jestem założycielem serwisu polskicraft.pl, piwowarem domowym i członkiem PSPD. Pisuję głównie newsy i felietony, od czasu do czasu piwne recenzje. Jestem wielkim fanem najlepszych na świecie polskich piw rzemieślniczych. Moja pasja to muzyka (rock,metal) i sport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *